Firewall Web Wireless Email
Sophos central

Miejsce, które łączy wszystkie poziomy ochrony - Sophos Central

To serce systemu Sophos Synchronized Security, dzięki któremu wszystkie elementy ochrony komunikują się ze sobą i razem tworzą zaawansowany system reagujący na wszelkie zagrożenia. Jednocześnie jest to intuicyjna konsola do zarządzania i raportowania z systemem self-service.

Ochrona sieci

FIREWALL

Automatyczna reakcja na zaawansowane zagrożenia. Funkcjonalna, prosta w obsłudze zapora sieciowa nowej generacji pozwalająca na zarządzanie, przeglądanie, filtrowanie oraz sortowanie wszystkich użytkowników, aplikacji oraz reguł sieciowych na pojedynczym ekranie.

Ochrona urządzeń końcowych

ENDPOINT

Ochrona, która daleko wykracza poza ochronę opartą na sygnaturach znanych zagrożeń. Dzięki integracji z agentem końcowym i konsolą zarządzania umożliwia ustawianie zasad dotyczących stron internetowych, aplikacji, urządzeń i danych. Ma na celu zapobiec dotarciu zagrożeń do urządzenia.

ENCRYPTION

Inteligentna ochrona danych w przypadku utraty urządzenia. Zarządzanie natywnym szyfrowaniem systemu Windows i MacOS, daje gwarancje, że wrażliwe dane będą nieczytelne dla niepożądanych osób, a szyfrowanie dysku na utraconym urządzeniu jest zawsze aktywne.

INTERCEPT X

Ochrona z mechanizmami sztucznej inteligencji do obrony przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami. W szczególności przed złośliwym oprogramowaniem szyfrującym dane dla okupu i innymi wykorzystującymi luki w zabezpieczeniach. Funkcjonuje obok tradycyjnego antywirusa.

Poznaj Sophos
Synchronized Security

Pokonaj hakerów we własnej grze, koordynując obronę. Zobacz, co się dzieje, gdy twoja stacja robocza, zapora sieciowa i szyfrowanie rozmawiają ze sobą i automatycznie reagują na ataki.

Zobacz

Sophos XG Firewall:
Jak to działa

Poznaj funkcjonalności XG Firewall i możliwości ustawiania polityk w prostej, intuicyjnej konsoli oraz zarządzanie wieloma zaporami. Wszystko w jednym prostym interfejsie.

Zobacz

Sophos XG:
Synchronized App Control

Pokonaj hakerów we własnej grze, koordynując obronę. Zobacz, co się dzieje, gdy twoja stacja robocza, zapora sieciowa i szyfrowanie rozmawiają ze sobą i automatycznie reagują na ataki.

Zobacz

Sophos Central:
Endpoint + Intercept X

Poznaj Platformę Sophos Central i zobacz jak w prosty sposób możesz rozpocząć ochronę swoich urządzeń końcowych z Sophos Endpoint Protection Advanced + Intercept X.

Zobacz